Gdybym jeszcze pracowała w szkole, dziś żegnałabym się z moimi uczniami i wracałabym do domu z ogromną wiązanką kwiatów. Jednak już dawno minęły te czasy, więc muszę sama robić sobie wakacje. Od dłuższego czasu na zachodzie Polski panuje niesamowity upał, aż nie chce się logicznie myśleć. Na dodatek dzieją się w naszym kraju potworne historie, o których aż strach pisać, a co dopiero komentować.
Uprzedzam, że mam się dobrze, ale przez jakiś czas nie będę się odzywać na moim blogu, co nie znaczy, że nie będę zaglądać na zaprzyjaźnione blogi.
Życzę wszystkim internautom miłego odpoczynku.

W takim razie życzę udanych wakacji(także tych od bloga :))
OdpowiedzUsuńDroga Anno!
OdpowiedzUsuńMiłych wakacji, udanego odpoczynku i przyjemnych wrażeń w chłodniejsze dni.
Muszę Ci powiedzieć, że nie tęsknię za chłodnymi dniami. Uwielbiam takie temperatury i dopiero teraz jestem w swoim żywiole. Dziesięć minut odpoczynku po obiedzie i już idę do warzywnika pielić grządki.
Przesyłam Ci moc serdeczności:)
Uwielbiam takie temperatury jakie mamy obecnie 30° C ++++
UsuńOdpoczywaj więc tak, jak lubisz, samych miłych chwil życzę.
OdpowiedzUsuńKwiaty dostawałam, gdy uczyłam angielskiego w 1-3, bibliotekarze dostają kwiaty...od koleżanek.
Udanych wakacji :) Dużo pozytywnej energii :) Pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńUdanego wypoczynku Anno.
OdpowiedzUsuńNo i żeby te upały się skończyły!!!
:-))
Aniu, to przyjemnego odpoczywania. :)
OdpowiedzUsuńPróbowałam zamieścić komentarz pod notką o bobrach, ale pokazała mi się wykrzywiona buźka.Mam nadzieję, że z tym nie będzie tak samo: odpoczywaj, łap promienie słoneczne i dobry humor. Jeżeli tak jak większość Twoich imienniczek obchodzisz swoje święto 26 lipca, to wtedy tu wpadnę. Do miłego zobaczenia.
OdpowiedzUsuńZatem udanych wakacji i miłego wypoczynku. Pozdrawiam z Warmii :)
OdpowiedzUsuńWitaj początkiem lata
OdpowiedzUsuńWłaśnie cieszymy się najdłuższymi w roku dniami. Poranki są długie, a wieczory pachnące. Dlatego nie dziwię się, że jak [rawie co roku robisz sobie przerwę. Odpoczywaj Aniu i wracaj z kolejnymi ciekawymi opowieściami. Teraz tylko zatrzymaj zegarek i rozejrzyj się dookoła.
Pozdrawiam wszystkimi zapachami początku lata
Witaj letnim porankiem
UsuńCieszę się, że pomimo wakacyjnej przerwy zaglądasz do mnie.
Zastanawiam się jak znosisz tą pogodę, Znamy się już trochę i wiem, że nie podobnie jak ja nie lubisz takich upałów. Za oknem z nieba leje się albo żar, albo gwałtowny strumień wody. Czy tak powinno wyglądać panowanie królewny Lato, do którego tęskniliśmy na początku roku?
W takie dni najchętniej schowałabym się w chłodnym, zacienionym miejscu z książką w ręce i salaterką truskawek. Ale w przeciwieństwie do Ciebie muszę chodzić do pracy.
Pozdrawiam ciszą poranka
Witaj już w lipcu
UsuńDziękuję, że pomimo wakacji w blogowaniu, nadal do mnie zaglądasz.
Pewnie cieszysz się, że te koszmarne upały minęły. Dlatego teraz:
Usiądź na ławce
pokrytej powojem
w pełni lata
i poczekaj
przyniosę ci kwiaty z ogrodu
Sołtysiak Aleksandra
Pozdrawiam letnim powiewem wiatru i uciekającą chwilą już w drugim półroczu
Klik dobry:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam wakacyjnie i odchodzę od komputera, ponieważ jest tak gorąco, że nie da się przy nim wysiedzieć.
Życzę miłego wypoczynku :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Miłych wakacji, Aniu! Dziękuję, że uprzedziłaś o przerwie w pisaniu.
OdpowiedzUsuńDo poczytania jesienią!💕🌷💕
Wspaniałego odpoczynku Anno!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie:-)
"Wesołych wakacyjnych świąt" Anno :-)
OdpowiedzUsuńŻyczę spokojnych i udanych wakacji.
OdpowiedzUsuńDobrego, owocnego odpoczynku :)
OdpowiedzUsuńUdanego wypoczynku
OdpowiedzUsuńUdanego odpoczynku. Miłego zwiedzania i poznawania świata.
OdpowiedzUsuńDroga Anno, jeżeli jesteś dzisiejszą Solenizantką, to przyjmij najlepsze życzenia, zdrowia, pogody ducha, życzliwości od ludzi. Mam nadzieję, że zobaczymy się po Twoim powrocie z wypoczynku. Uściski.
OdpowiedzUsuńOdpocznij:)
OdpowiedzUsuńTeż przez jakiś czas byłam na blogowych wakacjach - ot, brak weny i chęci ogólnej. Anno, miłych wakacji ci życzę :)
OdpowiedzUsuńTy zrobiłaś sobie wakacje - mam nadzieję, że bardzo udane- a ja wracam nieśmiało do pisania. Jeśli znajdziesz chwilę, to zapraszam na maskakropka2.blogspot.com
OdpowiedzUsuńPozdrawiam!🌷
Więc życzymy miłego wypoczynku. Na emeryturze, czy też nie odpoczynek każdemu należy się :)
OdpowiedzUsuń